BZX84-C11,215 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 22
Datablad
Direkt
Comchip Technology
I lager: 0
Datablad
Similar
onsemi
I lager: 0
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
Dioder - zener 11 V 250 mW ±5% Ytmontering TO-236AB