BZX84-B16,215 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Diotec Semiconductor
I lager: 2 747
Datablad
Similar
Panjit International Inc.
I lager: 1 636
Datablad
onsemi
onsemi
Dioder - zener 16 V 250 mW ±2% Ytmontering TO-236AB