BZX84-A6V2,215 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
onsemi
I lager: 3 595
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
I lager: 23
Datablad
onsemi
I lager: 5 235
I lager: 381
Diodes Incorporated
Dioder - zener 6.2 V 250 mW ±1% Ytmontering TO-236AB