BZX84-A5V1,215 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
onsemi
I lager: 4 286
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
I lager: 151 051
Datablad
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
onsemi
Comchip Technology
Diodes Incorporated
Dioder - zener 5.1 V 250 mW ±1% Ytmontering TO-236AB