T55D107M025C0060
DigiKeys produktnummer
718-2173-2-ND - Remsa och spole (TR)
718-2173-1-ND - Remsbit (CT)
718-2173-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T55D107M025C0060
Beskrivning
CAP TANT POLY 100UF 25V 2917
Tillverkarens standardleveranstid
83 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 25 V 2917 (metrisk 7343) 60mOhm vid 100kHz
EDA-/CAD-modeller
T55D107M025C0060 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
60mOhm vid 100kHz
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
100 µF
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
D
Spänning - märkt
25 V