BZX585-C4V7,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 45
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 0
Datablad
Similar
Comchip Technology
I lager: 94 014
Comchip Technology
Rohm Semiconductor
onsemi
Dioder - zener 4.7 V 300 mW ±5% Ytmontering SOD-523