CZRUR52C4V7 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Comchip Technology
I lager: 94 014
Datablad
Dioder - zener 4.7 V 150 mW ±5% Ytmontering 0603/SOD-523F
CZRUR52C4V7
DigiKeys produktnummer
CZRUR52C4V7-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CZRUR52C4V7
Beskrivning
DIODE ZENER 4.7V 150MW SOD523F
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CZRUR52C4V7 Modeller
Kategori
Impedans (max) (Zzt)
78 Ohms
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
5 µA @ 2 V
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
900 mV @ 10 mA
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±5%
Inkapsling/låda
Effekt - max
150 mW