BZX384-C3V9,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 9 900
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
I lager: 62 746
Datablad
Comchip Technology
Comchip Technology
onsemi
onsemi
Rohm Semiconductor
Dioder - zener 3.9 V 300 mW ±5% Ytmontering SOD-323