MM3Z3V9T1 har utgått och tillverkas inte längre.
onsemi
I lager: 1 118
Datablad
Similar
Comchip Technology
I lager: 0
Datablad
Dioder - zener 3.9 V 200 mW ±5% Ytmontering SOD-323
SC-76, SOD-323
MM3Z3V9T1
DigiKeys produktnummer
MM3Z3V9T1-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MM3Z3V9T1
Beskrivning
DIODE ZENER 3.9V 200MW SOD323
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MM3Z3V9T1 Modeller
Kategori
Ström - läckström @ Vr
3 µA @ 1 V
Tillv.
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
900 mV @ 10 mA
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Tolerans
±5%
Effekt - max
200 mW
Basproduktens nummer
Impedans (max) (Zzt)
90 Ohms