BZX384-C33,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Comchip Technology
I lager: 0
Datablad
Similar
Comchip Technology
I lager: 0
onsemi
Datablad
onsemi
I lager: 50
Rohm Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Dioder - zener 33 V 300 mW ±5% Ytmontering SOD-323