BZX384-C24,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 10 000
Datablad
Similar
Comchip Technology
I lager: 0
Datablad
Comchip Technology
onsemi
Rohm Semiconductor
Dioder - zener 24 V 300 mW ±5% Ytmontering SOD-323