TDZVTR24
DigiKeys produktnummer
TDZVTR24TR-ND - Remsa och spole (TR)
TDZVTR24CT-ND - Remsbit (CT)
TDZVTR24DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TDZVTR24
Beskrivning
DIODE ZENER 24V 500MW TUMD2M
Detaljerad beskrivning
Dioder - zener 24 V 500 mW ±10% Ytmontering
EDA-/CAD-modeller
TDZVTR24 Modeller
Kategori
Effekt - max
500 mW
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
10 µA @ 17 V
Arbetstemperatur
150°C (TJ)
Tolerans
±10%