BZX384-C16,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Panjit International Inc.
I lager: 11 990
Datablad
Similar
Panjit International Inc.
I lager: 18 422
Datablad
Taiwan Semiconductor Corporation
Comchip Technology
Comchip Technology
onsemi
I lager: 759
onsemi
Rohm Semiconductor
Dioder - zener 16 V 300 mW ±5% Ytmontering SOD-323