BZX384-C15,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Panjit International Inc.
I lager: 13 346
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 93
Datablad
Comchip Technology
I lager: 1
Comchip Technology
I lager: 0
Diotec Semiconductor
Diotec Semiconductor
Rohm Semiconductor
Dioder - zener 15 V 300 mW ±5% Ytmontering SOD-323