BZX384-C13,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 1 570
Datablad
Similar
Comchip Technology
I lager: 0
Datablad
Similar
Comchip Technology
Diotec Semiconductor
onsemi
Rohm Semiconductor
I lager: 7
Dioder - zener 13 V 300 mW ±5% Ytmontering SOD-323