MM3Z13VT1 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 1 570
Datablad
Similar
Comchip Technology
I lager: 0
Datablad
Dioder - zener 13 V 200 mW ±6% Ytmontering SOD-323
SC-76, SOD-323
MM3Z13VT1
DigiKeys produktnummer
MM3Z13VT1-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MM3Z13VT1
Beskrivning
DIODE ZENER 13V 200MW SOD323
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MM3Z13VT1 Modeller
Kategori
Ström - läckström @ Vr
100 nA @ 8 V
Tillv.
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
900 mV @ 10 mA
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Artikelstatus
Föråldrad
Tolerans
±6%
Leverantörens enhetsförpackning
SOD-323
Effekt - max
200 mW
Basproduktens nummer
Impedans (max) (Zzt)
30 Ohms