BZX384-C10,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Comchip Technology
I lager: 0
Datablad
Similar
Comchip Technology
I lager: 0
Diotec Semiconductor
Datablad
onsemi
I lager: 728
onsemi
I lager: 66
Rohm Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Dioder - zener 10 V 300 mW ±5% Ytmontering SOD-323