BZX384-B47,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 0
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 9 940
Datablad
Similar
Diotec Semiconductor
onsemi
Rohm Semiconductor
I lager: 941
Dioder - zener 47 V 300 mW ±2% Ytmontering SOD-323