BZX384-B43,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Panjit International Inc.
I lager: 4 830
Datablad
Similar
Panjit International Inc.
I lager: 4 500
Datablad
Taiwan Semiconductor Corporation
onsemi
I lager: 506
onsemi
Rohm Semiconductor
Dioder - zener 43 V 300 mW ±2% Ytmontering SOD-323