MM3Z43VT1G
DigiKeys produktnummer
MM3Z43VT1GOSTR-ND - Remsa och spole (TR)
MM3Z43VT1GOSCT-ND - Remsbit (CT)
MM3Z43VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MM3Z43VT1G
Beskrivning
DIODE ZENER 43V 300MW SOD323
Tillverkarens standardleveranstid
54 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder - zener 43 V 300 mW ±7% Ytmontering SOD-323
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MM3Z43VT1G Modeller
Kategori
Ström - läckström @ Vr
50 nA @ 30.1 V
Tillv.
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
900 mV @ 10 mA
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Tolerans
±7%
Leverantörens enhetsförpackning
SOD-323
Effekt - max
300 mW
Basproduktens nummer
Impedans (max) (Zzt)
150 Ohms