BZX384-B11,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Panjit International Inc.
I lager: 3 108
Datablad
Similar
Diotec Semiconductor
I lager: 0
Datablad
onsemi
onsemi
Taiwan Semiconductor Corporation
Rohm Semiconductor
Dioder - zener 11 V 300 mW ±2% Ytmontering SOD-323