BZX384-B10,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 41 292
Datablad
Direkt
onsemi
I lager: 728
Datablad
Similar
Comchip Technology
I lager: 0
Similar
Diotec Semiconductor
Rohm Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Dioder - zener 10 V 300 mW ±2% Ytmontering SOD-323