BZV85-C3V6,113 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Microchip Technology
I lager: 0
Datablad
Similar
Microchip Technology
I lager: 0
Datablad
onsemi
I lager: 502
onsemi
Dioder - zener 3.6 V 1.3 W ±5% Genomgående hål DO-41
BZV85-C3V6,113
DigiKeys produktnummer
1727-BZV85-C3V6,113TR-ND - Remsa och spole (TR)
1727-BZV85-C3V6,113CT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BZV85-C3V6,113
Beskrivning
DIODE ZENER 3.6V 1.3W DO41
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - läckström @ Vr
50 µA @ 1 V
Tillv.
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
1 V @ 50 mA
Arbetstemperatur
-65°C-200°C
Tolerans
±5%
Effekt - max
1.3 W
Basproduktens nummer
Impedans (max) (Zzt)
15 Ohms