1PS76SB10-QF
DigiKeys produktnummer
1727-1PS76SB10-QF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1PS76SB10-QF
Beskrivning
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD323
Tillverkarens standardleveranstid
99 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder 30 V 200mA Ytmontering SOD-323
Kategori
Ström - läckström @ Vr
2 µA @ 25 V
Tillv.
Kapacitans @ Vr, F
10pF vid 1V, 1MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Grad
Automotive
Artikelstatus
Aktiv
Godkännande
AEC-Q101
Teknologi
Monteringstyp
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
30 V
Inkapsling/låda
Ström - likriktat medelvärde (Io)
200mA
Leverantörens enhetsförpackning
SOD-323
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
800 mV @ 100 mA
Arbetstemperatur - koppling
125°C
Hastighet
Småsignal =< 200mA (Io), valfri hastighet