1PS76SB10,135 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 1PS76SB10,135 |
Beskrivning | DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD323 |
Tillverkarens standardleveranstid | 99 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Dioder 30 V 200mA Ytmontering SOD-323 |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 1PS76SB10,135 Modeller |
Kategori | Hastighet Småsignal =< 200mA (Io), valfri hastighet |
Tillv. | Ström - läckström @ Vr 2 µA @ 25 V |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Kapacitans @ Vr, F 10pF vid 1V, 1MHz |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp |
Teknologi | Inkapsling/låda |
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max) 30 V | Leverantörens enhetsförpackning SOD-323 |
Ström - likriktat medelvärde (Io) 200mA | Arbetstemperatur - koppling 125°C (max.) |
Spänning - fram (Vf) (max) @ If 800 mV @ 100 mA | Basproduktens nummer |