NHD-1.8-128160EF-SSXN-F
NHD-1.8-128160EF-SSXN-F
DigiKeys produktnummer
757-NHD-1.8-128160EF-SSXN-F-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NHD-1.8-128160EF-SSXN-F
Beskrivning
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 1.8"
Detaljerad beskrivning
Displaymoduler - LCD grafiska Genomskinlig Röd, grön, blå (RGB) TFT - färg SPI 1,8" (45,72mm) 128 x 160
Kategori
Visningsområde
B 28,03 x H 35,04mm
Förpackning
Tråg
Gränssnitt
SPI
Diagonal skärmstorlek
1,8" (45,72mm)