NHD-0420DZ-FL-YBW-33V3
DigiKeys produktnummer
NHD-0420DZ-FL-YBW-33V3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NHD-0420DZ-FL-YBW-33V3
Beskrivning
LCD MOD 80DIG 20X4 TRANS YLW/GRN
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Teckendisplaymodul Transflektiv 5 x 8 punkter STN - Super-Twisted Nematic LED - gul-grön Parallell 98,00mm x 60,00mm x 14,00mm
Kategori
Visningsområde
L 76,00 x B 25,20mm
Bakgrundsbelysning
LED - gul-grön
Förpackning
Bulk
Spänning - källa
3,3V
Artikelstatus
Aktiv
Punktstorlek
B 0,55 x H 0,55mm
Antal tecken
80.0
Gränssnitt
Parallell
Displayformat
20 x 4
Styrenhetstyp
Teckenformat
5 x 8 punkter
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Displaytyp
STN - Super-Twisted Nematic
Textfärg
Blue
Displayläge
Transflektiv
Bakgrundsfärg
Grön
Teckenstorlek
4,75mm H x 2,95mm B
Basproduktens nummer
Kontur L x B x H
98,00mm x 60,00mm x 14,00mm