NHD-0420H1Z-FSW-GBW-33V3
DigiKeys produktnummer
NHD-0420H1Z-FSW-GBW-33V3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NHD-0420H1Z-FSW-GBW-33V3
Beskrivning
LCD MOD 80DIG 20X4 TRANSFLCT WHT
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Teckendisplaymodul Transflektiv 5 x 8 punkter STN - Super-Twisted Nematic LED - vit Parallell 79,00mm x 36,00mm x 13,00mm
Kategori
Visningsområde
L 60,00 x B 28,00mm
Bakgrundsbelysning
LED - vit
Förpackning
Bulk
Spänning - källa
3,3V
Artikelstatus
Aktiv
Punktstorlek
B 0,43 x H 0,60mm
Antal tecken
80.0
Gränssnitt
Parallell
Displayformat
20 x 4
Styrenhetstyp
Teckenformat
5 x 8 punkter
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Displaytyp
STN - Super-Twisted Nematic
Textfärg
Blue
Displayläge
Transflektiv
Bakgrundsfärg
White
Teckenstorlek
5,15mm H x 2,35mm B
Basproduktens nummer
Kontur L x B x H
79,00mm x 36,00mm x 13,00mm