NSC5083D-45.158M
DigiKeys produktnummer
644-NSC5083D-45.158MTR-ND - Remsa och spole (TR)
644-NSC5083D-45.158MCT-ND - Remsbit (CT)
644-NSC5083D-45.158MDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NSC5083D-45.158M
Beskrivning
OSC XO 22.45.158MHZ CMOS 3.3V SM
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
45.158 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Viloläge (ström av) 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Ström - drift (max)
15mA
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)