NSC5083D-24.576M
DigiKeys produktnummer
644-NSC5083D-24.576MTR-ND - Remsa och spole (TR)
644-NSC5083D-24.576MCT-ND - Remsbit (CT)
644-NSC5083D-24.576MDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NSC5083D-24.576M
Beskrivning
OSC XO 24.576MHZ CMOS 3.3V SMD
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24.576 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Viloläge (ström av) 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
15mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)