LLL153C80J104ME01E har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Murata Electronics
I lager: 39 257
Datablad
0.1 µF ±20% 6,3V Keramiska kondensatorer X6S 0204 (metrisk 0510)