LLL153C80G105ME21D
DigiKeys produktnummer
490-14688-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-14688-1-ND - Remsbit (CT)
490-14688-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LLL153C80G105ME21D
Beskrivning
CAP CER 1UF 4V X6S 0204
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 µF ±20% 4V Keramiska kondensatorer X6S 0204 (metrisk 0510)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LLL153C80G105ME21D Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL (omvänd geometri)
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0204 (metrisk 0510)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,020" x B 0,039" (0,50 x 1,00mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,014" (0,35mm)