GRT0335C1H100GA02D är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Murata Electronics
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Murata Electronics
I lager: 132 088
Datablad
Johanson Technology Inc.
10 pF ±2% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0201 (metrisk 0603)
GRT0335C1H100GA02D
DigiKeys produktnummer
490-GRT0335C1H100GA02DTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GRT0335C1H100GA02D
Beskrivning
CAP CER 10PF 50V C0G 0201
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
0201 (metrisk 0603)
Tolerans
±2%
Storlek/dimension
L 0,024" x B 0,012" (0,60 x 0,30mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,013" (0,33mm)