GCM0335C1H100GA16D är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Murata Electronics
I lager: 132 088
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Murata Electronics
I lager: 0
Datablad
Johanson Technology Inc.
10 pF ±2% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0201 (metrisk 0603)
GCM0335C1H100GA16D
DigiKeys produktnummer
490-GCM0335C1H100GA16DTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GCM0335C1H100GA16D
Beskrivning
CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0201
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
GCM0335C1H100GA16D Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,024" x B 0,012" (0,60 x 0,30mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,013" (0,33mm)