GRM15XR71E222KA86D
DigiKeys produktnummer
490-13343-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-13343-1-ND - Remsbit (CT)
490-13343-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GRM15XR71E222KA86D
Beskrivning
CAP CER 2200PF 25V X7R 0402
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2200 pF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
GRM15XR71E222KA86D Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Senaste tidpunkt för inköp
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,012" (0,30mm)