GRM033R71E222KA12D
DigiKeys produktnummer
490-13335-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-13335-1-ND - Remsbit (CT)
490-13335-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GRM033R71E222KA12D
Beskrivning
CAP CER 2200PF 25V X7R 0201
Detaljerad beskrivning
2200 pF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0201 (metrisk 0603)
EDA-/CAD-modeller
GRM033R71E222KA12D Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,024" x B 0,012" (0,60 x 0,30mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,013" (0,33mm)