GCM1885C2A470FA16J är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Murata Electronics
I lager: 72 515
Datablad
47 pF ±1% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
GCM1885C2A470FA16J
DigiKeys produktnummer
490-GCM1885C2A470FA16JTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GCM1885C2A470FA16J
Beskrivning
CAP CER 47PF 100V C0G/NP0 0603
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
GCM1885C2A470FA16J Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±1%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)