GCM1555C1H2R2BA16J
DigiKeys produktnummer
490-GCM1555C1H2R2BA16JTR-ND - Remsa och spole (TR)
490-GCM1555C1H2R2BA16JCT-ND - Remsbit (CT)
490-GCM1555C1H2R2BA16JDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GCM1555C1H2R2BA16J
Beskrivning
CAP CER 2.2PF 50V C0G/NP0 0402
Detaljerad beskrivning
2.2 pF ±0,1pF 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
GCM1555C1H2R2BA16J Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±0,1pF
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)