DLP11SA900HL2L har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Murata Electronics
I lager: 151 685
Datablad
2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 90 Ohms @ 100 MHz 150mA DCR 1,75Ohm