BLM18AG221SN1D
DigiKeys produktnummer
490-1012-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-1012-1-ND - Remsbit (CT)
490-1012-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BLM18AG221SN1D
Beskrivning
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 4LN
Tillverkarens standardleveranstid
27 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
220 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritkorn och chips 0603 (metrisk 1608) 700mA 250mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BLM18AG221SN1D Modeller
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
250mOhm
Tillverkare
Murata Electronics
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Höjd (max)
0,037" (0,95mm)
Antal ledningar
1
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Impedans @ frekvens
220 Ohms @ 100 MHz
Basproduktens nummer
Strömklassning (max)
700mA