ABM8G-24.000MHZ-18-D2Y-T
DigiKeys produktnummer
535-10273-2-ND - Remsa och spole (TR)
535-10273-1-ND - Remsbit (CT)
535-10273-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM8G-24.000MHZ-18-D2Y-T
Beskrivning
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Detaljerad beskrivning
24 MHz ±20ppm Kristaller 18pF 60 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ABM8G-24.000MHZ-18-D2Y-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
24 MHz
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)