403C35D24M00000
DigiKeys produktnummer
110-403C35D24M00000TR-ND - Remsa och spole (TR)
110-403C35D24M00000CT-ND - Remsbit (CT)
110-403C35D24M00000DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
403C35D24M00000
Beskrivning
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 MHz ±30ppm Kristaller 18pF 60 Ohms 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
403C35D24M00000 Modeller
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
24 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,030" (0,75mm)