SXT22418FA17-24.576M
DigiKeys produktnummer
2388-SXT22418FA17-24.576M-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SXT22418FA17-24.576M
Beskrivning
CRYSTAL 24.576MHZ 18 PF SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24.576 MHz ±10ppm Kristaller 18pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SXT22418FA17-24.576M Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-10°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
24.576 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)