BLM15PE121SH1D
DigiKeys produktnummer
490-BLM15PE121SH1DTR-ND - Remsa och spole (TR)
490-BLM15PE121SH1DCT-ND - Remsbit (CT)
490-BLM15PE121SH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BLM15PE121SH1D
Beskrivning
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
120 Ohms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 0402 (metrisk 1005) 1,5A 90mOhm
EDA-/CAD-modeller
BLM15PE121SH1D Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Strömklassning (max)
1,5A
DC-resistans (DCR) (max)
90mOhm
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
0402 (metrisk 1005)
Filtertyp
Kraftledning
Höjd (max)
0,022" (0,55mm)
Impedans @ frekvens
120 Ohms @ 100 MHz
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)