M2-A1-67-R-SMT-4.10-KB-T/R
DigiKeys produktnummer
2057-M2-A1-67-R-SMT-4.10-KB-T/RTR-ND - Remsa och spole (TR)
2057-M2-A1-67-R-SMT-4.10-KB-T/RCT-ND - Remsbit (CT)
2057-M2-A1-67-R-SMT-4.10-KB-T/RDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
M2-A1-67-R-SMT-4.10-KB-T/R
Beskrivning
CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
67 positioner Hona Kontakt M.2 (NGFF) MiniCard Guld 0,020" (0,50mm) Svart
Kategori
Egenskaper
Kortguide, nyckel
Tillverkare
Adam Tech
Monteringstyp
Ytmontering, högervinklad
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Terminering
Lödmetall
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Korttyp
M.2 (NGFF) MiniCard
Kontaktytbehandling
Guld
Kön
Hona
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Antal positioner
67
Färg
Svart
Korttjocklek
0,031" (0,79mm)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Antal rader
2
Material - isolering
Vätskekristallpolymer (LCP)
Stigning
0,020" (0,50mm)