BLM15HD601SN1D
DigiKeys produktnummer
490-4002-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-4002-1-ND - Remsbit (CT)
490-4002-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BLM15HD601SN1D
Beskrivning
FERRITE BEAD 600 OHM 0402 4LN
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
600 Ohms @ 100 MHz 1 Signalledning Ferritkorn och chips 0402 (metrisk 1005) 300mA 850mOhm
EDA-/CAD-modeller
BLM15HD601SN1D Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
300mA
DC-resistans (DCR) (max)
850mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Ytmontering
Filtertyp
Signalledning
Höjd (max)
0,022" (0,55mm)
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,022" (1,00 x 0,55mm)
Impedans @ frekvens
600 Ohms @ 100 MHz