ECS-80-8-33-JEN-TR3
DigiKeys produktnummer
50-ECS-80-8-33-JEN-TR3TR-ND - Remsa och spole (TR)
50-ECS-80-8-33-JEN-TR3CT-ND - Remsbit (CT)
50-ECS-80-8-33-JEN-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-80-8-33-JEN-TR3
Beskrivning
CRYSTAL 8.0000MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
8 MHz ±20ppm Kristaller 8pF 400 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
400 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
8 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)