URA4812YMD-10WR3
DigiKeys produktnummer
2725-URA4812YMD-10WR3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
URA4812YMD-10WR3
Beskrivning
DC DC CONVERTER +/-12V 10W
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Isolerad modul DC-DC-omvandlare 2 Utgång 12V -12V 416mA, 416mA 18V - 75V Ingång
Kategori
Ström - utgång (max)
416mA, 416mA
Tillverkare
Mornsun America, LLC
Effekt (Watt)
10 W
Serie
Spänning - isolering
1.5 kV
Förpackning
Rör
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Artikelstatus
Inte för nya designer
Arbetstemperatur
-40°C-85°C (med nedstämpling)
Typ
Isolerad modul
Effektivitet
87%
Antal utgångar
2
Monteringstyp
Genomgående hål
Spänning - ingång (min)
18V
Inkapsling/låda
6-DIP modul
Spänning - ingång (max)
75V
Storlek/dimension
L 1,00" x B 1,00" x H 0,46" (25,4 x 25,4 x 11,7mm)