LM50-23B15 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
DComponents
I lager: 4
Datablad
Similar
DComponents
I lager: 4
Datablad
I lager: 300
XP Power
I lager: 7
XP Power
I lager: 20
MEAN WELL USA Inc.
I lager: 0
TDK-Lambda
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 15V 85-305VAC, 120-430VDC Ingång
MORNSUN 305RAC AC-DC Converter - Reliable under All Conditions
LM50-23B15
DigiKeys produktnummer
2725-LM50-23B15-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LM50-23B15
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 15V 51W
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Tillämpningar
Hushållsapparater, ITE (kommersiell)
Tillverkare
Mornsun America, LLC
Spänning - isolering
4 kV
Serie
Effektivitet
87%
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-30°C-70°C (med nedstämpling)
Artikelstatus
Inte för nya designer
Egenskaper
Justerbar utgång, Standby-utgång, universalingång
Typ
Kapslad
Monteringstyp
Chassimontering
Antal utgångar
1
Storlek/dimension
L 3,90" x B 3,23" x H 1,18" (99,0 x 82,0 x 30,0mm)
Spänning - ingång
85-305VAC, 120-430VDC
Godkännande myndighet
CCC, CE, cURus
Spänning - utspänning 1
15V
Standardnummer
60335-1; 62368-1
Ström - Utgång 1
3.4 A