0430300001-12-R2
DigiKeys produktnummer
0430300001-12-R2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0430300001-12-R2
Beskrivning
12" PRE-CRIMP A2016R RED
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Röd 22 AWG byglingstråd Uttag till kabel (rund) Tenn 12,0" (304,8mm)
Kategori
Ledningsdimension
22 AWG
Tillverkare
Molex
Kontaktytbehandling
Tenn
Serie
Färg
Röd
Förpackning
Bulk
Kontaktyta, tjocklek
40,0µin (1,02µm)
Artikelstatus
Aktiv
Antal rader
1
Kontaktände
Uttag till kabel (rund)
Antal ledare
1
Längd
12,0" (304,8mm)
Basproduktens nummer
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
I lager: 1 090
Kontrollera för ytterligare inkommande lager
Artikel med förädlingsvärde
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
10kr 7,49900kr 74,99
30kr 6,93667kr 208,10
50kr 6,69080kr 334,54
100kr 6,37070kr 637,07
250kr 5,97160kr 1 492,90
500kr 5,68624kr 2 843,12
1 000kr 5,41474kr 5 414,74
2 500kr 5,07580kr 12 689,50
Tillverkarens standardförpackning
Annan färg
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
I lager: 0
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
I lager: 902
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
I lager: 860
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Annan längd
2" PRE-CRIMP A2016R RED
3" PRE-CRIMP A2016R RED
4" PRE-CRIMP A2016R RED
5" PRE-CRIMP A2016R RED
6" PRE-CRIMP A2016R RED